Responsive Images (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: File
uk: Файл

en: Warning
uk: Попередження

en: pixels
uk: пікселів

en: Link image to
uk: Зображення є посиланням на

en: Linked to content
uk: Посилається на матеріал

en: Linked to file
uk: Посилається на файл

en: Nothing
uk: Нічого

en: Responsive image
uk: Адаптивне зображення

en: Responsive Images
uk: Адаптивні зображення
