Responsive Images (7.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: File
vi: Tập tin

en: Warning
vi: Cảnh báo

en: pixels
vi: điểm ảnh

en: Link image to
vi: Liên kết ảnh tới

en: Linked to content
vi: Liên kết tới nội dung

en: Linked to file
vi: Liên kết tới tệp tin

en: Nothing
vi: Không có gì
