Responsive Images (7.x-1.0-beta2) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Content
da: Indhold

en: File
da: Fil

en: Warning
da: Advarsel

en: pixels
da: pixel

en: Link image to
da: Link billede til

en: Linked to content
da: Linket til indhold

en: Linked to file
da: Linket til fil

en: Nothing
da: Intet

en: Responsive image
da: Responsivt billede
