Responsive Images (7.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Content
et: Sisu

en: File
et: Manus

en: Warning
et: Hoiatus

en: pixels
et: pikslit

en: Link image to
et: Lingi pilt

en: Linked to content
et: Link sisule

en: Linked to file
et: Link failile

en: Nothing
et: Mitte midagi
