Responsive Images (7.x-1.0-beta2) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: File
eu: Fitxategi

en: Warning
eu: Kontuz

en: pixels
eu: pixel-ak

en: Linked to content
eu: Edukira estekatua

en: Linked to file
eu: fitxategira estekatua

en: Nothing
eu: Ezer
