Responsive Images (7.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: File
fi: Tiedosto

en: Warning
fi: Varoitus

en: pixels
fi: pikseliä

en: Link image to
fi: Linkitä kuva

en: Linked to content
fi: Linkitetty sisältöön

en: Linked to file
fi: Linkitetty tiedostoon

en: Nothing
fi: Ei mitään

en: Responsive image
fi: Responsiivinen kuva
