Responsive Images (7.x-1.0-beta2) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Content
jv: Konten

en: File
jv: Berkas

en: Warning
jv: Weling

en: pixels
jv: piksel

en: Link image to
jv: Tautna gambar nang

en: Linked to content
jv: Tautna nang kontèn

en: Linked to file
jv: Tautna nang berkas

en: Nothing
jv: Ora ana
