Responsive Images (7.x-1.0-beta2) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: File
ku: پەڕگە

en: Warning
ku: ئاگاداری

en: pixels
ku: پیکسڵ

en: Link image to
ku: بەستەر بۆ وێنە

en: Nothing
ku: هیچ
