Responsive Images (7.x-1.0-beta2) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: File
lv: Fails

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: pixels
lv: pikseļi

en: Link image to
lv: Saitēt attēlu ar

en: Linked to content
lv: Sasaitēts ar saturu

en: Linked to file
lv: Sasaitēts ar failu

en: Nothing
lv: Nekas

en: Responsive image
lv: Responsīvs attēls
