Responsive Images (7.x-1.0-beta2) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: File
pt: Arquivo

en: Warning
pt: Aviso

en: Link image to
pt: Linkar imagem para

en: Linked to content
pt: Linkado ao conteúdo

en: Linked to file
pt: Linkado ao arquivo

en: Nothing
pt: Nada

en: Responsive image
pt: Imagem responsiva
