Responsive Images (7.x-1.0-beta2) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: File
pt: Ficheiro

en: Warning
pt: Aviso

en: pixels
pt: píxeis

en: Link image to
pt: Ligar imagem a

en: Linked to content
pt: Ligado ao contéudo

en: Linked to file
pt: Ligado ao ficheiro

en: Nothing
pt: Nada

en: Responsive image
pt: Imagem responsiva
