Responsive Images (7.x-1.0-beta2) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: File
sk: Súbor

en: Warning
sk: Varovanie

en: pixels
sk: pixelov

en: Link image to
sk: Pripojiť obrázok ku

en: Linked to content
sk: Viazaný s obsahom

en: Linked to file
sk: Viazaný so súborom

en: Nothing
sk: Nič
