Responsive Images (7.x-1.0-beta2) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: File
ta: கோப்பு

en: Warning
ta: எச்சரிக்கை

en: pixels
ta: படவரைபுள்ளி

en: Linked to content
ta: உள்ளடக்கத்துடன் தொடர்பிலுள்ளது

en: Linked to file
ta: கோப்புடன் தொடர்பிலுள்ளது

en: Nothing
ta: ஏதுமில்லை
