Responsive Images (7.x-1.0-beta3) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: File
ar: ملف

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Warning
ar: تحذير

en: pixels
ar: بكسلات

en: Link image to
ar: ربط الصورة إلى

en: Linked to content
ar: مرتبط بالمحتوى

en: Linked to file
ar: مرتبط بالملف

en: Nothing
ar: لا شيء
