Responsive Images (7.x-1.0-beta3) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Warning
bo: ཉེན་བརྡ

en: pixels
bo: བརྙན་རྒྱུ

en: Link image to
bo: པར་རིས་ཀྱི་སྦྲེལ་གནས

en: Linked to content
bo: ནང་དོན་ལ་སྦྲེལ་ཟིན

en: Linked to file
bo: ཡིག་ཆར་སྦྲེལ་ཟིན

en: Nothing
bo: གང་ཡང་མེད
