Responsive Images (7.x-1.0-beta3) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: File
fa: فایل

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Warning
fa: اخطار

en: pixels
fa: پیکسل

en: Link image to
fa: تصویرا را پیوند بده

en: Linked to content
fa: پیوند شده به محتوا

en: Linked to file
fa: پیوند شده به فایل

en: Nothing
fa: هیچ
