Responsive Images (7.x-1.0-beta3) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Content
id: Konten

en: Settings
id: Pengaturan

en: Warning
id: Peringatan

en: pixels
id: piksel

en: Link image to
id: Tautkan gambar ke

en: Linked to content
id: Ditautkan ke konten

en: Linked to file
id: Ditautkan ke berkas

en: Nothing
id: Tidak ada
