Responsive Images (7.x-1.0-beta3) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Settings
it: Impostazioni

en: Warning
it: Avviso

en: pixels
it: pixel

en: Link image to
it: Collega immagine a

en: Linked to content
it: Collegata al contenuto

en: Linked to file
it: Collegata al file

en: Nothing
it: Niente
