Responsive Images (7.x-1.0-beta3) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Content
ka: კონტენტი

en: File
ka: ფაილი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Warning
ka: გაფრთხილება

en: Nothing
ka: არაფერი
