Responsive Images (7.x-1.0-beta3) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: File
kn: ಕಡತ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Warning
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ

en: pixels
kn: ಪಿಕ್ಸೆಲ್‍ಗಳು
