Responsive Images (7.x-1.0-beta3) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: File
lt: Failas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: pixels
lt: pikseliai

en: Link image to
lt: Susieti paveikslėlį su

en: Linked to content
lt: Susietas su turiniu

en: Linked to file
lt: Susietas su failu

en: Nothing
lt: Nieko
