Responsive Images (7.x-1.0-beta3) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: File
nl: Bestand

en: Settings
nl: Instellingen

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Link image to
nl: Link de afbeelding naar

en: Linked to content
nl: Gelinkt naar inhoud

en: Linked to file
nl: Gelinkt naar bestand

en: Nothing
nl: Niets
