Responsive Images (7.x-1.0-beta3) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: File
pl: Plik

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: pixels
pl: piksele

en: Link image to
pl: Obrazek jest odnośnikiem do

en: Linked to content
pl: Odnośnik do zawartości

en: Linked to file
pl: Odnośnik do pliku

en: Nothing
pl: Niczego
