Responsive Images (7.x-1.0-beta3) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: File
ro: Fișier

en: Settings
ro: Setări

en: Warning
ro: Avertizare

en: pixels
ro: pixeli

en: Link image to
ro: Legați imagine la

en: Linked to content
ro: Legat de conținut

en: Linked to file
ro: Legat de fișier

en: Nothing
ro: Nimic
