Responsive Images (7.x-1.0-beta3) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: File
th: ไฟล์

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Warning
th: การเตือน

en: pixels
th: พิกเซล

en: Nothing
th: ไม่มีอะไร
