Responsive Images (7.x-1.0-beta3) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: File
tr: Dosya

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Warning
tr: Uyarı

en: pixels
tr: piksel

en: Link image to
tr: Resmin bağlanacağı yer

en: Linked to content
tr: İçeriğe bağlantılı

en: Linked to file
tr: Dosyaya bağlantılı

en: Nothing
tr: Hiçbir şey
