Responsive Images (7.x-1.0-beta2) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Content
de: Inhalt

en: File
de: Datei

en: Warning
de: Warnung

en: pixels
de: Pixel

en: Link image to
de: Bild verlinken mit

en: Linked to content
de: Verlinkt mit Inhalt

en: Linked to file
de: Verlinkt mit Datei

en: Nothing
de: Nichts

en: Configuration instructions
de: Konfigurationsanweisungen

en: Responsive image
de: Responsives Bild

en: Responsive Images
de: Responsive Bilder
