Responsive Images (7.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: File
hy: Ֆայլ

en: Warning
hy: Զգուշացում

en: pixels
hy: փիքսել

en: Linked to content
hy: Հղում դեպի բովանդակություն

en: Linked to file
hy: Հղում դեպի ֆայլ

en: Nothing
hy: Ոչինչ
