Responsive Images (7.x-1.0-beta3) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: File
my: ဖိုင်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Warning
my: သတိပေးချက်

en: Nothing
my: တစ်ခုမှမဟုတ်
