Responsive Images (7.x-1.0-beta2) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: File
oc: Fichièr

en: Warning
oc: Avertiment

en: pixels
oc: pixèls

en: Link image to
oc: Ligar l'imatge a

en: Linked to content
oc: Ligada al contengut

en: Linked to file
oc: Ligada al fichièr

en: Nothing
oc: Res
