Responsive Images (7.x-1.0-beta2) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: File
ru: Файл

en: Warning
ru: Предупреждение

en: pixels
ru: пикселей

en: Link image to
ru: Изображение как ссылка на

en: Linked to content
ru: Ссылается на материал

en: Linked to file
ru: Ссылается на файл

en: Nothing
ru: Ничего

en: Responsive image
ru: Адаптивное изображение
