Responsive Images (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: File
sv: Fil

en: Warning
sv: Varning

en: pixels
sv: pixlar

en: Link image to
sv: Länka bild till

en: Linked to content
sv: Länkat till innehåll

en: Linked to file
sv: Länkat till fil

en: Nothing
sv: Inget

en: Responsive image
sv: Responsiv bild
