Responsive and off-canvas menu (7.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Operations
es: Operaciones

en: Enabled
es: Activado

en: Weight
es: Peso

en: Menu link
es: Enlace del menu

en: Other
es: Otro(s)
