Responsive and off-canvas menu (7.x-2.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Weight
hi: मान

en: Menu
hi: सूची

en: Menu link
hi: मेनू लिंक

en: Other
hi: अन्य

en: Left
hi: बाएं

en: Right
hi: दाएं

en: Black
hi: काला
