Responsive and off-canvas menu (7.x-2.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Weight
lv: Svars

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Menu link
lv: Izvēlnes saite

en: Other
lv: Citi

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: White
lv: Balts

en: Black
lv: Melns
