Responsive and off-canvas menu (7.x-2.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Enabled
ro: Activat

en: Weight
ro: Greutate

en: Menu
ro: Meniu

en: Menu link
ro: Link Meniu

en: Other
ro: Altele

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Black
ro: Negru
