Responsive and off-canvas menu (7.x-2.0) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Weight
da: Vægt

en: Menu link
da: Menu-link

en: Other
da: Anden

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: White
da: Hvid

en: Black
da: Sort

en: Speed
da: Hastighed

en: Light
da: Lyst

en: Dark
da: Mørkt
