Responsive and off-canvas menu (7.x-2.2) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Weight
hu: Súly

en: Menu
hu: Menü

en: Menu link
hu: Menühivatkozás

en: Other
hu: Egyéb

en: Delay
hu: Késleltetés

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: White
hu: Fehér

en: Black
hu: Fekete

en: Speed
hu: Sebesség

en: Light
hu: Világos

en: Dark
hu: Sötét
