Responsive and off-canvas menu (7.x-2.2) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Weight
ku: سەنگ

en: Menu
ku: پێڕست

en: Other
ku: هیتر

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: Black
ku: ڕەش
