Responsive and off-canvas menu (7.x-2.2) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Weight
nl: Gewicht

en: Menu link
nl: Menulink

en: Other
nl: Andere

en: Delay
nl: Vertraging

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: White
nl: Wit

en: Black
nl: Zwart

en: Speed
nl: Snelheid

en: Light
nl: Licht

en: Dark
nl: Donker
