Responsive and off-canvas menu (7.x-2.3) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Operations
sq: Operacionet

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Weight
sq: Pesha

en: Menu
sq: Menuja

en: Other
sq: Tjetër

en: Black
sq: E zezë
