Responsive and off-canvas menu (7.x-2.4) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Enabled
be: Уключана

en: Weight
be: Вага

en: Menu
be: Меню

en: Menu link
be: Спасылка меню

en: Other
be: Іншыя

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Dark
be: Цёмная
