Responsive and off-canvas menu (7.x-2.4) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Weight
eo: Pezo

en: Menu
eo: Menuo

en: Menu link
eo: Ligilo al menuo

en: Other
eo: Alia

en: Black
eo: Nigra
