Responsive and off-canvas menu (7.x-2.4) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Operations
it: Operazioni

en: Enabled
it: Attivato

en: Weight
it: Peso

en: Menu link
it: Voce del menu

en: Other
it: Altro

en: Left
it: Sinistra

en: Right
it: Destra

en: White
it: Bianco

en: Black
it: Nero

en: Speed
it: Velocità

en: Light
it: Chiaro

en: Dark
it: Scuro
