Responsive and off-canvas menu (7.x-2.4) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Enabled
tr: Etkin

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Menu
tr: Menü

en: Menu link
tr: Menü bağlantısı

en: Other
tr: Diğer

en: Delay
tr: Gecikme

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: White
tr: Beyaz

en: Black
tr: Siyah
