Responsive and off-canvas menu (7.x-2.5) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Weight
ka: წონა

en: Menu
ka: მენიუ

en: Menu link
ka: მენიუს ბმული

en: Other
ka: სხვა

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ
