Responsive and off-canvas menu (7.x-2.5) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Weight
my: အစဉ်

en: Menu
my: မီနူး

en: Other
my: အခြား

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ
