Responsive and off-canvas menu (7.x-2.5) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Weight
pt: Peso

en: Menu link
pt: Link de menu

en: Other
pt: Outros

en: Delay
pt: Atraso

en: Left
pt: Esquerda

en: Right
pt: Direita

en: White
pt: Branco

en: Black
pt: Preto

en: Speed
pt: Velocidade

en: Dark
pt: Escuro
