Responsive and off-canvas menu (7.x-2.5) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Other
ug: باشقا

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: White
ug: ئاق

en: Black
ug: قارا
