Responsive and off-canvas menu (7.x-2.6) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: Enabled
ast: Activáu

en: Weight
ast: Pesu

en: Menu
ast: Menú

en: Menu link
ast: Enllaz del menú

en: Other
ast: Otru

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
